Seurapalkinnot

Kausi 2018-2019

Vuoden poikauimari - Otso Heikkinen

Vuoden tyttöuimari - Sonja Lehtinen

Vuoden taitouimari - Peppi Hietanen

Vuoden mastersuimari - Mikael Koponen

Vuoden valmentaja - Niko Blankenstein

Vuoden lupaavimmat kilpauimarit - Maisa Vihola ja Leo Niemi

Vuoden lupaavimmat taitouimarit - Eerika Sänkiaho & Pinja Kekki


Vuosi 2017

Vuoden tyttöuimari - Noora Kokko

Vuoden taitouimari - duo Peppi Hietanen & Rebecca Overmyer

Vuoden valmentaja - Nanna Alho

Vuoden vanhempi - Mika Weckström

Vuoden lupaavimmat kilpauimarit - Otso Heikkinen & Rauha Heikkinen

Vuoden lupaavimmat taitouimarit - Inka Balkov & Oosa Harjamäki


Vuosi 2016

Vuoden poikauimari - Pauli Salonen

Vuoden tyttöuimari - Sonja Lehtinen

Vuoden taitouimari - Rebecca Overmyer

Vuoden valmentaja - Henriikka Anttila

Vuoden vanhempi - Jaakko Vihola

Vuoden lupaavimmat kilpauimarit - Lukas Hannula, Teela Saarentaus & Joel Korhonen

Vuoden lupaavin taitouimari - Lilli Helin


Vuosi 2015

Vuoden poikauimari - Eemeli Raninen

Vuoden tyttöuimari - Noora Kokko

Vuoden taitouimari - Julia Erviö

Vuoden valmentaja - Ilari Aalto

Vuoden Vanhempi - Sonja Aitamurto

Vuoden lupaavimmat kilpauimarit - Miska Sarkkinen & Milla Hälikkä

Vuoden lupaavimmat taitouimarit - Fredrika Fahler & Rebecca Overmyer


Vuosi 2014

Vuoden poikauimari - Isak Gramén

Vuoden tyttöuimari - Sonja Lehtinen

Vuoden taitouimari - duo Heidi Tuominen & Julia Erviö

Vuoden valmentaja - Laura Kurki

Vuoden vanhempi - Leena Huhtamaa

Vuoden lupaavimmat kilpauimarit - Lasse Niemi, Oona Ura, Veera Heikkinen & Anniina Heino

Vuoden lupaavimmat taitouimarit - Peppi Hietanen & Mimmi Jääskeläinen

Vuosi 2013

Vuoden poikauimari - Isak Gramén

Vuoden tyttöuimari - Sanni Alamattila

Vuoden taitouimari - Elina Toroskainen & Kaisla Varsa

Vuoden valmentaja - Ilari Aalto

Vuoden vanhempi - Virpi Laine

Vuoden lupaavimmat kilpauimarit - Saima Huovinen, Essi Helle, Noora Kokko & Emmi Kölhi

Vuoden lupaavimmat taitouimarit - Helmi Huhtalo & Saana Rajalainen